74 865 30 10 biuro@fidoline.pl

Porady

Praktyczne informacje

Kategorię dotyczącą porad stworzyliśmy z myślą o tych wszystkich, którzy czują się nieco zagubieni w natłoku informacji dotyczących stolarki otworowej i bogactwie oferty produktowej z tego zakresu.

Tania brama z marketu czy droższa od producenta?

Profesjonalny montaż tylko przez autoryzowane grupy montażowe – Jesteśmy autoryzowaną grupą montażową!

Panele podłogowe – na co zwrócić uwagę?

Okna plastikowe czy drewniane?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi?

Modna podłoga – jakie panele wybrać?

MDF, HDF i płyty wiórowe – czyli co kryje się w Twoich drzwiach.

Sezon na bramy – najnowsze trendy

Jak dopasować kolor drzwi do podłóg?

Jak dobrać okno do kuchni?

Jak dbać o panele laminowane?

Dziecko w domu – klamka z kluczykiem!

O naszych poradach

Doradzamy tutaj między innymi, co wziąć pod uwagę, by spełnić marzenie o pięknym domu oraz jakie kwestie mają znaczenie przy doborze okien idealnych dla danego pomieszczenia. Znaleźć można tutaj sporo podpowiedzi dotyczących planowania domu na etapie projektu i tego o czym warto pomyśleć, zanim przystąpi się do jego realizacji – co uwzględnić przy wyborze garażu, o czym nie zapomnieć by nie utknąć w domu, kiedy braknie prądu. Zwracamy uwagę na kwestie dotyczące bezpieczeństwa i właściwej wentylacji, które mają istotne znaczenie dla komfortu mieszkańców domu.

Podpowiadamy również proste triki na przyjazny dom takie jak np. moskitiery pozwalające na wyeliminowanie problemów z insektami.
Staramy się przypominać jak ważny dla funkcjonalności i trwałości stolarki, jest prawidłowo przeprowadzony montaż i zwracamy uwagę na to, jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów montażowych.

Doradzamy na każdym kroku
Zadzwoń i poznaj szczegóły.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Z myślą o tych wszystkich, którzy czują się nieco zagubieni w natłoku informacji dotyczących stolarki otworowej i bogactwie oferty produktowej z tego zakresu przygotowaliśmy praktyczne porady i informacje.

Wiesz czego chcesz?

Dokonaj bezpłatnej wyceny!